StampoBaby Princezná.

StampoBaby Princezná.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Označenie: 03809 5ks pečiatok + atramentová poduška - pre deti od 18 mesiacov.Veľkosť motívov: cca 5 cm.

14,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Štvrtok, 21.10.2021

Výrobca: Aladine

Rozmery balenia : 11 x 11 x 10.5 cm

Prvá výtvarná hračka, ktorú ľahko uchopia aj najmenšie deti. Deti začínajú rozprávať prvé slovíčka. Motívy pečiatok rešpektujú túto slovnú zásobu a umožňujú celu škálu spoločných interaktívnych činností.

Nechajte dieťa otlačiť obrázok. Pomenujte ho. Motivujte dieťa, aby obrázok otlačilo ešte raz - čo je naobrázku? Stimulujte rozvoj slovnej zásoby, rozvíjajte zmysel pre detail od najmenšieho veku.

Pripravte si pastelky, vyberte len jednu, maximálne však tri farby. Vyfarbite zvieratko a priestor okolo neho. Skvelím doplnkom sú plniace štetce s nádržkou na vodu, ktoré nepotrebujú žiadne nádobky na vodu.

Súčasťou balenia je poduška napustená atramentom. Atrament je testovaný ako zdravotne nezávadný. Dá sa ľahko umyť a vyprať.

Po ukončení práce môžete pečiatky očistiť vlhčenými utierkami. Zapojte aj deti a predstavte im túto aktivitu ako súčasť hry. Pečiatky potom môžete omyť ešte vlažnou mydlovou vodou a nechať ich volne vyschnúť na vzduchu. Razítkovaciu podušku vždy zatvárajte a odložte vekom dole.

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies.
Pokračovaním prezerania týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies.