Informácie o produktoch

 

logo hračky hama midi
Korálky midi sú určené pre deti staršie ako 5 rokov.  Priemer koráliek je 5 mm. Pod označením midi nájdete najväčší sortiment koráliek a podložiek, pomocou ktorých možete vytvoriť rozličné výrobky. Tieto korálky sa najviac využívajú na prvom stupni základných škôl, na rôznych krúžkoch a v školských kluboch.

 

logo hračky hama maxi

 

 

Korálky maxi sú vhodné pre deti staršie ako 3 roky, hlavne pre rozvoj jemnej motoriky. Najviac sa tieto korálky využívajú v materských školách.

 

logo hračky hama mini
Korálky midi sú určené pre deti staršie ako 10 rokov.  Priemer koráliek je 2.5 mm. Pod označením mini nájdete sortiment koráliek a podložiek, pomocou ktorých možete vytvoriť rozličné výrobky. 

 Pre školy, škôlky, školské kluby, detské tábory, a vzdelávacie organizácie pre deti zľava 10% na hračky HAMA a pečiatky Aladine z cien uvedených v elektronickom obchode.
 

Pred nákupom si prečítajte naše obchodné podmienky a pozrite si ako nakupovať.

 

Ekologické hračky fischerTIP vyrobené zo zemiakového škrobu. Pracuje sa z ním bez lepidla, jednotlivé kúsky sa lepia len vodou. Podporuje tvorivosť, rozoznávanie tvarov, motoriku a predstavivosť detí. Môžete vytvárať 3D výrobky, "lepiť" ich na papier, alebo pomocou fischerTIP jednoducho maľovať.
 


Silikón je materiál, ktorý se používa na výrobu bezpečných a zdravotníckych výrobkov ako sú pomôcky pre batoľatá, hračky, výrobky do kuchyne a zdravotnícky materiál, ktorý môže byť použitý aj do ľudského tela. Silikón je netoxický, tepelne odolný a nevyvoláva alergie. To znamená, že vaše dieťa bude v bezpečí pri hre s hmotou Think-Doh.

Výhody: Silikón neztvrdne pokiaľ hmotu neupečieš, je čistý, umyvateľný, antibakteriálny, nelepí sa, je hygienický a znovu-použiteľný. Pre zachovanie výrobku je možné výrobok zapiesť. 


Podporte Vaše deti v ich kreativite pomocou hračky TOTUM. Sú to vynikajúce hračky pre Vaše deti, ktoré dokážu vytvoriť originálne modely, dekorácie a šperky .

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies.
Pokračovaním prezerania týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies.