Hračky Hama - kreatívne hračky Hama midi, Hama maxi, Hama mini a ďalšie Hračky Stavebnice PLUS PLUS, ThinkDoh, Pieskovanie, Pečiatky, Pečiatky Aladine, FischerTip, Gumičky, Totum.

Zľavy platia len do vypredania skladových zásob.

 

logo hračky hama midi
Korálky midi sú určené pre deti staršie ako 5 rokov.  Priemer koráliek je 5 mm. Pod označením midi nájdete najväčší sortiment koráliek a podložiek, pomocou ktorých možete vytvoriť rozličné výrobky. Tieto korálky sa najviac využívajú na prvom stupni základných škôl, na rôznych krúžkoch a v školských kluboch.

 

logo hračky hama maxi

 

 

Korálky maxi sú vhodné pre deti staršie ako 3 roky, hlavne pre rozvoj jemnej motoriky. Najviac sa tieto korálky využívajú v materských školách.

 

logo hračky hama mini
Korálky midi sú určené pre deti staršie ako 10 rokov.  Priemer koráliek je 2.5 mm. Pod označením mini nájdete sortiment koráliek a podložiek, pomocou ktorých možete vytvoriť rozličné výrobky. 

 Pre školy, škôlky, školské kluby, detské tábory, a vzdelávacie organizácie pre deti zľava 10% na hračky HAMA a pečiatky Aladine z cien uvedených v elektronickom obchode.
 

Pred nákupom si prečítajte naše obchodné podmienky a pozrite si ako nakupovať.

 

Ekologické hračky fischerTIP vyrobené zo zemiakového škrobu. Pracuje sa z ním bez lepidla, jednotlivé kúsky sa lepia len vodou. Podporuje tvorivosť, rozoznávanie tvarov, motoriku a predstavivosť detí. Môžete vytvárať 3D výrobky, "lepiť" ich na papier, alebo pomocou fischerTIP jednoducho maľovať.
 


Silikón je materiál, ktorý se používa na výrobu bezpečných a zdravotníckych výrobkov ako sú pomôcky pre batoľatá, hračky, výrobky do kuchyne a zdravotnícky materiál, ktorý môže byť použitý aj do ľudského tela. Silikón je netoxický, tepelne odolný a nevyvoláva alergie. To znamená, že vaše dieťa bude v bezpečí pri hre s hmotou Think-Doh.

Výhody: Silikón neztvrdne pokiaľ hmotu neupečieš, je čistý, umyvateľný, antibakteriálny, nelepí sa, je hygienický a znovu-použiteľný. Pre zachovanie výrobku je možné výrobok zapiesť. 


Podporte Vaše deti v ich kreativite pomocou hračky TOTUM. Sú to vynikajúce hračky pre Vaše deti, ktoré dokážu vytvoriť originálne modely, dekorácie a šperky .